e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 8/2010

czytaj

Pilot Club Magazine

8/2010 (15.09.2010)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Transition – latający samochód czy jeżdżący samolot; jak zdobyć licencję pilota zawodowego i liniowego; pogoda dla opornych, czyli możliwości Internetu w procesie analizy meteorologicznej; Piper Meridian to nowe moc i technologia; Airflow Twinbee – ultralight ultralekki; Netjets – współwłasność samolotu; wyprawa ultralightem na Nordkapp; ultralekkim 3Xtrimem do Anglii na Mikrolotowe Mistrzostwa Europy; ryzyko i wyzwania związane z lotem IFR w załodze jednoosobowej; Eurofpl.eu – jakie możliwości oferuje internetowy briefing.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis