e-Kiosk.pl - 21.WIEK EXTRA 3/2015

czytaj

21.WIEK EXTRA

3/2015 (02.07.2015)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 8.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 44% w porównaniu do ceny z okładki

20,00 zł

Opis

Masakry w imię wiary; śmierć wyznawcom Baala; w Masadzie przeżyły tylko dwie kobiety; do jedzenia nadaje się nawet innowierca; zabijanie z błogosławieństwem papieża; krucjaty, których szlak biegł na północ; Boko Haram: po modlitwie masakrują wioski; strzały w świętej Jaskini Patriarchów; religijny fanatyk stał się wzorem dla komunistów; Gwiazda Dawida przynosi śmierć; 6 x Tajlandia w wirze okrutnych zamachów.

Kwartalnik 21 WIEK EXTRA został przygotowany z myślą o Czytelnikach, którzy chcą zgłębić wiedzę z wybranej dziedziny. Dotychczas prezentowaliśmy wydania z zakresu przyrody naturalnej, zagrożeń środowiska, historii nauki oraz dziejów ludzi…
W 21.WIEKU EXTRA w bardzo atrakcyjny i przystępny sposób odkrywamy wiedzę z różnych dziedzin nauki – często korzystamy z preferowanej przez Czytelników stylistyki pytań i odpowiedzi (np. 333 PYTANIA I ODPOWIEDZI NOWOCZESNEJ NAUKI). Każde wydanie ma temat przewodni, a jego przystępną i atrakcyjną dla Czytelnika formę gwarantuje podzielenie materiału na rozdziały dotyczące określonych zagadnień oraz wielość ilustracji.

czytaj więcej zwiń opis