e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 1/2011

czytaj

Pilot Club Magazine

1/2011 (12.01.2011)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Nowoczesne czteromiejscowe samoloty o lekkich konstrukcjach z kompozytu; jak może wyglądać latanie samolotem napędzanym energią słoneczną zdolnym do lotów nie tylko w dzień, ale i w nocy; AOPA uświadamia jak niebezpieczne jest zjawisko oblodzenia dla małego lotnictwa; Jozef Mols, niestrudzony podróżnik, opisuje swoją podróż do krainy wiecznego lodu; II część podróży ultralightem do Anglii; UAP, czyli „licencja” na samoloty ultralekkie; historia Adama Czeladzkiego, pilota szybowcowego z Warszawy; kalendarz imprez lotniczych cz.1.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis