e-Kiosk.pl - 21.WIEK EXTRA 4/2015

czytaj

21.WIEK EXTRA

4/2015 (08.10.2015)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 8.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 44% w porównaniu do ceny z okładki

20,00 zł

Opis

Ile było kamieni milowych na drodze, którą kroczy ludzkość; ogień: niech się stanie światło ciepło, ochrona i… wydajniejszy mózg; czy rolnictwo przyspieszyło rozwój; gdzie jesteśmy i od kiedy tu jesteśmy – czyli Pierwsze mapy i kalendarze; ludzkie dzieje pełne krwi; Europa na rozstaju: kierunek na chrześcijaństwo; jak się wstępuje do Nowego Świata; człowiek odkrywa energię elektryczną; wojny – tragiczne punkty zwrotne XX wieku; od trepanacji po operacje robotów; podróż przez niezbadaną dżunglę ludzkiego umysłu.

Kwartalnik 21 WIEK EXTRA został przygotowany z myślą o Czytelnikach, którzy chcą zgłębić wiedzę z wybranej dziedziny. Dotychczas prezentowaliśmy wydania z zakresu przyrody naturalnej, zagrożeń środowiska, historii nauki oraz dziejów ludzi…
W 21.WIEKU EXTRA w bardzo atrakcyjny i przystępny sposób odkrywamy wiedzę z różnych dziedzin nauki – często korzystamy z preferowanej przez Czytelników stylistyki pytań i odpowiedzi (np. 333 PYTANIA I ODPOWIEDZI NOWOCZESNEJ NAUKI). Każde wydanie ma temat przewodni, a jego przystępną i atrakcyjną dla Czytelnika formę gwarantuje podzielenie materiału na rozdziały dotyczące określonych zagadnień oraz wielość ilustracji.

czytaj więcej zwiń opis