e-Kiosk.pl - Pierwszy milion 10-11/2015

czytaj

Pierwszy milion

10-11/2015 (08.09.2015)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł 14.90 zł

Opis

Emigranci, wracajcie z biznesami do Polski; wielki show-biznes w małej kawalerce; Flyspot to biznes wysokich lotów; Hangar 646 wyskoczył po pieniądze; Vintage Store zarabia na sentymentach do PRL; czy organizowanie kursów kulinarnych się nie opłaca; mRolnik na ratunek gospodarstwom; MumMe, modowy sukces z brzuszkiem; dlaczego High Level Center to nie kolejny klub fitness; tajniki fotografowania biznesu; wielki szef w małej firmie to wyzwanie; profesjonalne techniki rekrutacji w małej firmie; co zrobić, by klient cię nie zdradził; jak skutecznie zareklamować firmę, nie tylko start-up; 5 etapów życia firmy, a każdy wymaga innych pieniędzy; unijne fundusze ruszyły (prawie) pełną parą; ekologiczne wynalazki za unijne pieniądze; 6 porad dla leasingobiorców, którzy wpadli w kłopoty finansowe; Adam Góral, twórca i prezes Asseco, gorzko o polskiej przedsiębiorczości; pora na insta-commerce; aplikacja do wyszukiwania leków; polskie start-upy to styl życia, a nie praca; jak polubić świat i ludzi, gdy nie jesteś social; własny catering daje firmie pole do popisu; blogerzy o małym biznesie.

Pierwszy Milion to jedyny magazyn na rynku, który zamiast na wielkim biznesie i rynkach finansowych, skupia się na sprawach ważnych dla zwykłych polskich przedsiębiorców, właścicieli niedużych firm. Czasopismo adresowane jest również do ludzi, którzy rozważają założenie własnej działalności i poszukują prostych wskazówek, jak krok po kroku zrealizować swój cel. Pracownicy na etatach, absolwenci uczelni czy kobiety powracające na rynek pracy po urodzenia dziecka znajdą w magazynie pomysły na własny biznes, przepis na realistyczny biznesplan i oparte na doświadczeniu porady przedsiębiorców, których firmy odniosły sukces.
Pierwszy Milion dużo miejsca poświęca franczyzie – temat gotowych rozwiązań biznesowych zajmuje rubrykę „Milion do wzięcia”. Sposoby zarabiania na internecie, pomysły na handel w sieci i najważniejsze zasady zakładania start-upów znalazły się w dziale „E-Milion”. Redakcja radzi również, skąd wziąć pieniądze na założenie i rozwój własnej firmy – rubrykę „Miliona brak” tworzy poradnik o kredytach, rynku NewConnect i funduszach venture capital. Dział „Po godzinach” to miejsce na tematy lifestylowe i psychologiczne, powiązane z biznesem.

czytaj więcej zwiń opis