e-Kiosk.pl - Digital Photographer Polska 5/2015

czytaj

Digital Photographer Polska

5/2015 (18.09.2015)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.50 zł 12.50 zł
69,60 zł

Opis

Siła błysku: typy oświetlenia, jak ustawić lampy, niezbędne akcesoria, wskazówki zawodowców; zdjęcia kipiące kolorem: naucz się operować barwą; nadmorskie krajobrazy: jak zrobić znakomite zdjęcia, fotografując na wybrzeżu; poradnik dla amatorów fotografii ptaków; zmysłowe portrety: wywiad z Henrique Césarem, mistrzem nastrojowych fotografii; wywiad z fotografami Kancelarii Prezydenta RP; edycja zdjęć: jak dodać dynamiki krajobrazom z szarym lub bezchmurnym niebem, jak zwiększyć dynamikę tonalną, poznaj krzywą tonalną; freelensing, czyli jak fotografować z odpiętym obiektywem.


Digital Photographer Polska to wyjątkowe pismo dla ambitnych pasjonatów, którzy chcą szlifować swój fotograficzny warsztat, udoskonalać swoje umiejętności by wzmocnić swoje portfolio.
To jedyny magazyn na rynku w całości poświęcony proaktycznej stronie fotografowania. Każde wydanie to ponad 100 stron wskazówek, inspirujących galerii i, przede wszystkim, porady zawodowych fotografów z całego świata - również w formie wideo.
Digital Photographer Polska to dwumiesięcznik, w którym główny nacisk położono na to, czego ambitni fotografowie naprawdę potrzebują. Pismo stworzone przez pracę fotograficznych profesjonalistów, skierowane do osób szukających informacji niezbędnych do podniesienia swoich umiejętności.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis