e-Kiosk.pl - Digital Photographer Polska 5/2015

czytaj

Digital Photographer Polska

5/2015 (18.09.2015)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.50 zł 12.50 zł

Opis

Siła błysku: typy oświetlenia, jak ustawić lampy, niezbędne akcesoria, wskazówki zawodowców; zdjęcia kipiące kolorem: naucz się operować barwą; nadmorskie krajobrazy: jak zrobić znakomite zdjęcia, fotografując na wybrzeżu; poradnik dla amatorów fotografii ptaków; zmysłowe portrety: wywiad z Henrique Césarem, mistrzem nastrojowych fotografii; wywiad z fotografami Kancelarii Prezydenta RP; edycja zdjęć: jak dodać dynamiki krajobrazom z szarym lub bezchmurnym niebem, jak zwiększyć dynamikę tonalną, poznaj krzywą tonalną; freelensing, czyli jak fotografować z odpiętym obiektywem.

Numery archiwalne wycofanego tytułu.

Digital Photographer Polska to wyjątkowe pismo dla ambitnych pasjonatów, którzy chcą szlifować swój fotograficzny warsztat, udoskonalać swoje umiejętności by wzmocnić swoje portfolio.
To jedyny magazyn na rynku w całości poświęcony proaktycznej stronie fotografowania. Każde wydanie to ponad 100 stron wskazówek, inspirujących galerii i, przede wszystkim, porady zawodowych fotografów z całego świata - również w formie wideo.
Digital Photographer Polska to dwumiesięcznik, w którym główny nacisk położono na to, czego ambitni fotografowie naprawdę potrzebują. Pismo stworzone przez pracę fotograficznych profesjonalistów, skierowane do osób szukających informacji niezbędnych do podniesienia swoich umiejętności.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis