e-Kiosk.pl - Digital Camera Polska Wydanie Specjalne Nikon DSLR - poradnik użytkownika

czytaj

Digital Camera Polska Wydanie Specjalne

Nikon DSLR - poradnik użytkownika (01.03.2015)

Liczba stron: 224

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
16.00 zł 38.00 zł

Opis

Obsługa aparatu; wszystko o obiektywach; wszystko o autofokusie, głębi ostrości, ekspozycji, przysłony, czasu otwarcia migawki, trybach pracy i pomiarze światła; oprogramowanie Nikon: kontrola edycji, szybkie poprawki, zabawa z ekspozycją, korekcja wad obiektywu, edycja plików RAW; podstawowe akcesoria; telezoomy, ultraszerokie kąty, uniwersalne superzoomy, optyka makro; statywy i zewnętrzne flesze.
Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

Digital Camerajest miesięcznikiem wydawanym na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future w 20 krajach świata. Na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem i wyznacza standardy w segmencie miesięczników fotograficznych.
Edycja polska, oprócz materiałów z oryginalnego wydania, zawiera informacje przygotowane specjalnie dla polskich czytelników, dostosowane do realiów rodzimego rynku. Na ponad 100 stronach profesjonaliści podpowiadają jak najlepiej wykorzystać sprzęt i poprawić fotograficzny warsztat oraz inspirują do kreatywnej pracy z aparatem. Siłą magazynu są nie tylko artykuły poradnikowe, ale również niezależne, wiarygodne testy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis