e-Kiosk.pl - Świat Kominków 2/2017
 
Pojedyncze wydanie
8.90 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

32,00 zł

Opis

Kamień naturalny– Indywidualizm skrojony na miarę; kominek wbrew zakazom – nie tylko drewnem człowiek pali; moda na ogień w ogrodzie; mistrzowie – ogrzewać serca, ocieplać wnętrza, rozpalać wyobraźnię; Płomień Roku 2016 – Nominacje; ceramika – pasja zaraźliwa; jak budowałem kominek „na telefon”; droga do czystego powietrza – niezbędnik ekopalacza; jak prawidłowo wybudować komin systemowy.

Świat Kominków to bogato ilustrowany, jedyny w Polsce kwartalnik poświęcony kominkom i piecom. Kwartalnik, traktując te urządzenia jako dobra wyższego rzędu, prezentuje bogactwo kultury udomowionego ognia - od ciekawostek historycznych, przez zagadnienia estetyczne, aktualne trendy wzornicze, potrzebne informacje techniczne, rozwiązania materiałowe. Skierowany jest do osób zainteresowanych posiadaniem kominka lub pieca, którym dostarcza informacji o nowinkach rynkowych i najnowszych propozycjach estetycznych i wzorniczych. Świat Kominków odpowiada także na pytania dotyczące prawidłowej eksploatacji kominka.
Wydawnictwo Świat Kominków to ponad 150 kolorowych stron rzetelnych informacji, fachowych porad i ciekawych pomysłów dotyczących kominków i wnętrza domu, ewenement na polskim rynku wydawniczym.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku