e-Kiosk.pl - Wprost 13/2012

czytaj

Wprost

13/2012 (25.03.2012)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.00 zł
25,90 zł

Opis

Gra w lidera – czy koalicja jest na zakręcie; po wojnie o ACTA minister Michał Boni nie wyklucza polskiego postulatu skrócenia czasu ochrony praw autorskich; Michał Listkiewicz znowu błyszczy – tym razem pod zarzutami prokuratury; czy dobrowolny podatek kościelny mógłby uczynić w polskim Kościele to, czego nie zdołał dokonać nawet Sobór Watykański II; jak przez 50 lat obecności w eterze rozgłośnia z Myśliwieckiej 3/5/7 stała się wylęgarnią zastępów gwiazd; rynek brzuchów do wynajęcia szybko rośnie; Islamski terroryzm przybrał nową postać; dlaczego Kuba potrzebuje egzorcysty; twórca Red Bull'a zmarł w ubiegłym tygodniu.

W grudniu 1982 roku ukazał się pierwszy numer tygodnika WPROST, tytułu, który stał się wiodącym pismem opiniotwórczym w Polsce. Nigdy nie baliśmy się podejmować tematów ważnych, często trudnych, zawsze stojąc po stronie obywateli. Każdego dnia inspirujemy naszych odbiorców, staramy się odpowiadać na ważne pytania i pomagamy lepiej poznać i zrozumieć świat. Wierzymy w rzetelne dziennikarstwo i jego misję, podzielając wartości naszych mistrzów.
W cyfrowym wydaniu WPROST, które w 2020 roku zastąpiło drukowaną formę, znajdziesz treści nawiązujące do aktualnych wydarzeń, ciekawe wywiady, felietony, rzetelne poradnictwo, jak i informacje lifestylowe oraz ze świata kultury. To kwintesencja najlepszych dziennikarskich tradycji w nowym wydaniu!
Tylko prawda jest ciekawa, piszemy o niej w p r o s t.

czytaj więcej zwiń opis