e-Kiosk.pl - iStyle Magazine 1/2012

czytaj

iStyle Magazine

1/2012 (24.05.2012)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł

Opis

Wywiad z Remigiusz „DJ REMO” Łupicki; 5 lat z iPhone’em; muzyczne sklepy MP3; mp3 vs Winyl; gadżety wojownika MMA; Android Ice Cream w natarciu; oko na biografię Steve’a Jobsa; The New iPad; MacWorld | iWorld 2012; jak poprawić swoją formę z iPhone’em; Apple TV czy Smart TV; co kupić z Tegrą 3; recenzje: Marantz M-CR603, Nikon Coolpix S1200pj, Denon AD-C 560R, Parrot by Starck: ZIKMU, SONOS Multiroom, Logitech UE Air Speaker, Marshall Major; 12 rzeczy których nie wiesz o iTunes; profanacja czyli Windows na Maku; OS X Mountain Lion; Karaoke z iPhone’em; karaoke z iPhone’em.

iStyle Magazine to pierwsze w Polsce pismo lifestylowe dla fanów produktów Apple’a. iStyle Magazine w wyjątkowy sposób łączy w sobie kompetentne informacje o nowych produktach z niebanalnymi artykułami o pasjach, zdrowym stylu życia i modzie. Wywiady ze znanymi osobami, zakręconymi na punkcie gadżetów, felietony, testy produktów, porady psychologów i trenerów to stałe pozycje, które można znaleźć w iStyle Magazine. To pismo na światowym poziomie, które wykracza poza to, co od lat już jest znane i dostępne na polskim rynku prasowym.
iStyle Magazine przeznaczony jest dla osób, które stale poszukują nowości rynkowych, mają od 21 do 45 lat, zarabiają powyżej średniej krajowej, są mieszkańcami dużych i średnich miast oraz są klientami firmy Apple, których cechuje duża lojalność wobec marki.

czytaj więcej zwiń opis