e-Kiosk.pl - Tylko Zdrowie Numer Specjalny 2/2018 - Na narty

czytaj

Tylko Zdrowie Numer Specjalny

2/2018 - Na narty (15.11.2018)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
10.90 zł

Opis

„Na narty” – specjalne wydanie magazynu „Tylko Zdrowie” przygotowane we współpracy z magazynem „Logo”. Kierunki dla znudzonych Alpami, skitouring, jazda sportowa, biegówki, moda na stokach i ochrona przed kontuzjami – redakcja „Tylko Zdrowia" przygotowała specjalny magazyn dla narciarzy.
W specjalnym wydaniu czytelnicy znajdą eksperckie teksty dotyczące m.in. narciarstwa biegowego czy skitouringu. Są w nim również porady dla narciarzy, którzy chcieliby spróbować jazdy sportowej (w żargonie nazywanej jazdą po tyczkach) oraz tych, którzy chcą ćwiczyć freestyle "na sucho", czyli bez śniegu.
Redakcja podpowiada też nieoczywiste kierunki dla narciarzy znudzonych Alpami.
Czytelnicy dowiedzą się również jak zadbać o swoje zdrowie podczas zimowego wyjazdu - w jaki sposób rozgrzać się przed wyjściem na stok, żeby uniknąć kontuzji oraz jak dbać o skórę i chronić się przed odmrożeniami.
O swoich doświadczeniach narciarskich opowiadają aktor Bartłomiej Topa oraz blogerka i trenerka fitness Natalia Jakuła.

Wydanie specjalne magazynu o aktywnym stylu życia. Każdy numer poświęcony jest innej tematyce: od zdrowego odżywiania, przez utrzymanie dobrej formy, po sporty sezonowe i podpowiedzi, gdzie się wybrać oraz jak przygotować do letniego lub zimowego wypoczynku.

czytaj więcej zwiń opis