e-Kiosk.pl - auto motor i sport - wydanie specjalne Formuła 1 2009

czytaj

auto motor i sport - wydanie specjalne

Formuła 1 2009 (20.03.2009)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.99 zł 11.90 zł

Opis

Kompletny przewodnik po zawodach Formuły 1 w sezonie 2009. Przegląd zespołów, kierowców i ich bolidów, torów Formuły 1. Dawni mistrzowie szczegółowo omawiają wady i zalety pięciu najważniejszych pretendentów do mistrzowskiego tytułu. Robert Kubica opowiada o nowych pojazdach, swoich szansach w tym sezonie i o tym, jak się jeździ bolidem F1. Zasady zawodów, procedury, taktyka, budowa pojazdu, bezpieczeństwo. Zmiany w F1 na przestrzeni lat. Rekordziści wszech czasów w różnych kategoriach.

„auto motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis