e-Kiosk.pl - Projekty Domów 1/2019

Projekty Domów

1/2019 (01.05.2019)

Liczba stron: 306

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
promocja 4.00 zł 9.90 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 4.00 zł

Opis

Przełom roku to czas snucia nowych planów oraz podejmowania postanowień. Jeśli jednym z nich w waszym wypadku jest budowa własnego domu, w waszych głowach z pewnością kłębi się mnóstwo pytań. Od czego zacząć budowę? Jak wybrać najlepszy projekt? Na co zwracać szczególną uwagę? Czy lepiej zdecydować się na duży dom z poddaszem albo piętrem, czy bardziej skupić się na funkcjonalnych parterówkach? W jakie materiały i technologie warto zainwestować? I co z energooszczędnością oraz domową inteligencją? Wszelkie wątpliwości związane z wyborem projektu domu rozwiewają przedstawiciele wiodących polskich pracowni projektowych oraz firm budowlanych, których poprosiliśmy o odpowiedzi na najbardziej problematyczne pytania.

„PROJEKTY DOMÓW” to jeden z największych katalogów z  gotowymi projektami domów jednorodzinnych, powstający we współpracy z najbardziej znanymi pracowniami architektonicznymi z całej Polski. Zawartość publikacji stanowią prezentacje projektów gotowych polskich pracowni, aktualna oferta rynku budowlanego, nowości oraz wypowiedzi ekspertów firm liczących się w branży.
Różnorodność projektów – od konwencjonalnych i tradycyjnych po nowoczesne, energooszczędne – gwarantuje inwestorowi panoramę wyboru. Uzupełniają ją praktyczne artykuły i porady skierowane do każdego, na każdym etapie realizacji budowy.

czytaj więcej zwiń opis

Wszystkie wydania

pokaż wszystkie