e-Kiosk.pl - Perkusista 11/2019

czytaj

Perkusista

11/2019 (12.11.2019)

Liczba stron: 92

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.00 zł

Opis

Co takiego jest w Ashu Soanie, że potrafi przyciągnąć do siebie perkusistów z każdej stylistyki, a soliści i producenci lgną do niego z kolejnymi ofertami pracy; rozmowa z Hubertem Gasiulem przy okazji najnowszej płyty Ani Rusowicz; Ginger Baker, muzyk, który miał ogromny wpływ na rozwój perkusji; zestaw Pawła Dobrowolskiego; dobry stack to dla niektórych prawdziwy powód do dumy - jak zbudować własny.

Perkusista jest magazynem dla obecnych i przyszłych perkusistów. Każdy numer zawiera mnóstwo spostrzeżeń artystycznych, ekskluzywnych lekcji, porad dotyczących m.in. ćwiczeń, nagrań, doradztwa zawodowego oraz wiele innych. Perkusista zawiera również recenzje produktów, którym można zaufać oraz więcej dodatkowych informacji na temat bębnów, nagrywania oraz elektrycznej perkusji, niż jakikolwiek inny magazyn dla perkusistów w tej części Europy.
Do każdego wydania magazynu Perkusista dołączana jest płyta DVD oraz dwustronny plakat. Płyta DVD zawiera podkłady do wszystkich lekcji, które zamieszczone są w danym wydaniu, jak również nagrania demonstracyjne audio produktów, które testujemy. Najistotniejszą częścią DVD są filmy wideo prezentujące m.in. lekcje i wywiady.


Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis