e-Kiosk.pl - auto motor i sport - wydanie specjalne Porsche 911 - 2/2019

czytaj

auto motor i sport - wydanie specjalne

Porsche 911 - 2/2019 (20.03.2020)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
14.99 zł

Opis

Kolekcjonerskie wydanie „auto motor i sport” poświęcone jednemu z najbardziej kultowych samochodów świata, jakim jest Porsche 911. Historia, sport, ludzie, zwycięstwa, technika oraz mnóstwo emocji z jazdy – wszystko to i więcej na 124 stronach.

„auto motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis