e-Kiosk.pl - Focus Numer Specjalny Wiedza 4/2020

czytaj

Focus Numer Specjalny Wiedza

4/2020 (18.12.2020)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
13.49 zł

Opis

Czym jest kosmos? Co można w nim odkryć? Co się dzieje na innych planetach? Czy dolecimy kiedyś do gwiazd? Czy jesteśmy sami we Wszechświecie? Wybór najciekawszych artykułów poświęconych kosmosowi, opublikowanych przez ostatnie lata na łamach „Focusa”.

Numer specjalny bogato ilustrowanego miesięcznika popularno-naukowego. Główne jego przesłanie pozostaje niezmienne od lat: pomóc czytelnikowi w poznaniu i zrozumieniu świata. W praktyce oznacza to, że Focus próbuje być przewodnikiem w trudnym świecie nauki. To pismo przeznaczone dla osób, które interesują się otaczającymi nas zjawiskami, chcą wiedzieć jak najwięcej o tym, jak funkcjonuje człowiek i świat, jakie rządzą nim mechanizmy.

Z badań wynika, że ulubione pytanie czytelnika Focusa brzmi: dlaczego i co z tego wynika? Magazyn ułatwia znalezienie odpowiedzi w każdej dziedzinie: od psychologii, poprzez antropologię, technologię, nauki biologiczne aż po sport czy najważniejsze wyzwania cywilizacji. Stąd obecność w magazynie różnorodnej tematyki wiążącej się z aktualnymi wydarzeniami: człowiek i społeczeństwo, cywilizacja i przyroda, technologia i ekonomia, zdrowie, moda, sport, kosmos...

czytaj więcej zwiń opis