Budżet suszy – państwowa kasa ma kaca, wpływy z alkoholowej akcyzy w pierwszym półroczu były o ćwierć miliarda niższe niż przed rokiem – spada sprzedaż trunków i rośnie nielegalna produkcja; UOKiK ukarał operatorów za zmowę – będą się odwoływać, a eksperci przypominają innym firmom, co grozi uczestnikom kartelu; ostatnia batalia ministra finansów – Jacek Rostowski obniży progi ostrożnościowe, a potem odejdzie — taki scenariusz kreślą politycy PO; Czarnecki kontra mniejszościowi – Leszek Czarnecki, główny akcjonariusz LC Corp, chce, by spółka odkupiła od niego wieżowiec Sky Tower; TUI woli sieć od agentów – touroperator wypowiedział umowę blisko 500 z 750 punktów sprzedaży; energetyczne akcje nie elektryzują – choć koncerny zaskoczyły wynikami na plus, to analitycy odradzają inwestowanie w ich papiery – przyszłość rysuje się bowiem w czarnych kolorach.
Puls Biznesu jest źródłem informacji gospodarczo-biznesowej. Dziennik kierowany jest do kadry zarządzającej, osób podejmujących kluczowe w firmach decyzje i innych osób zainteresowanych tematyką biznesu. Czytelnikami Pulsu Biznesu są biznesmeni, menedżerowie różnego szczebla, analitycy, specjaliści w firmach. W Pulsie Biznesu znaleźć można newsy ze świata biznesu i polityki, komentarze i porady specjalistów, raporty tematyczne, analizy i prognozy z dziedziny finansów.
Dziennik dla ułatwienia podzielony jest na trzy działy: newsy, sekcja poświęcona branży, inwestor.
Gazetę tworzymy z myślą o wspieraniu przedsiębiorców. Prenumeratę kupują nie tylko gigantyczne spółki, ale również przedsiębiorcy z małych i średnich firm.
Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 04.02.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.
czytaj więcej
zwiń opis