e-Kiosk.pl - Businesswoman & Life 59/2021

czytaj

Businesswoman & Life

59/2021 (01.04.2021)

Liczba stron: 120

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.90 zł
75,00 zł

Opis

Nieważne, skąd przychodzisz; ważne, dokąd zmierzasz. Nieważne, ile razy upadniesz; ważne, ile razy się podniesiesz. Nigdy nie dość przypominania sobie tych prostych prawd, które specjalnej mocy nabierają w czasach wymagających od nas szczególnego zaangażowania, cierpliwości i ducha walki. Takie są nasze bohaterki i rozmówczynie, z którymi spotkacie się na łamach niniejszego wydania. Kobiety przedsiębiorcze, które nie oglądają się na to, co mogłoby się zdarzyć, GDYBY okoliczności okazały się bardziej pomyślne, ale dążące do wyznaczonych celów MIMO niesprzyjających warunków.
Niemożliwe? A jednak warto próbować.
Nasza bohaterka z okładki – Monika Chajęcka – opowiada nam o tym, jak nowe, niełatwe warunki prowadzenia biznesów przez klientów jej firmy stały się dla niej samej inspiracją do tego, by poszerzyć i zmienić zakres własnych usług. Właścicielka WelcomeFinance przekuła kryzys w nową szansę. Niemożliwe? A jednak jej się udało.
O tym, jak niemożliwe staje się możliwe oraz że sukces jest sumą ciężkiej pracy i szczypty szaleństwa, przekonuje lekcja sukcesu, jakiej udziela nam w tym wydaniu Elon Musk. Ten pięćdziesięcioletni dziś twórca PayPala, Tesli czy przedsiębiorstwa SpaceX budującego rakiety orbitalne i statki kosmiczne jako dzieciak był sekowany przez kolegów i uciekał w świat książek. I właśnie to niepozorne zamiłowanie do fantastycznych fabuł ukształtowało jego wyobraźnię, a po latach uczyniło zeń apostoła globalnych trendów. Niemożliwe? A jednak: sukces chodzi krętymi ścieżkami i wybiera nieoczywiste scenariusze.

„Magazyn Businesswoman & life” jest przewodnikiem kobiet w świecie biznesu. To zaufane źródło informacji, trendów, opinii i wydarzeń. Pomaga kobietom w realizowaniu pasji, w zdobywaniu niezależności finansowej oraz w spełnianiu własnych marzeń.
Businesswoman & life to coś więcej niż magazyn. To społeczność kobiet przedsiębiorczych, które nawzajem się inspirują, motywują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Naszym celem jest służenie jako społecznościowy magazyn, łączący przedsiębiorcze kobiety z całej Polski. Zgodnie z Kim Kiyosaki, autorką książki „Bogata Kobieta” wierzymy, że świat będzie lepszy, jeżeli będzie w nim coraz więcej bogatych kobiet.
Czytelniczki magazynu Businesswoman & Life to kobiety biznesu, właścicielki firm, kobiety zasiadające na wysokich stanowiskach w korporacjach.

czytaj więcej zwiń opis