e-Kiosk.pl - Logistyka 3/2020
 
Pojedyncze wydanie
31.00 zł
169,00 zł

Opis

Ten numer czasopisma poświęciliśmy przełamywaniu barier, pokonywaniu własnych ograniczeń, odnajdywaniu motywacji do rozwoju pomimo przeciwności, walce o społeczną akceptację i osiąganiu celu nawet w największym kryzysie.
Ten numer poświęciliśmy ludziom i firmom, dla których pozorny kres możliwości jest tylko wstępem do dalszego rozwoju i inspiracją do poszukiwania nowych rozwiązań.

O czym przeczytacie w numerze 3/2020?

- Co stoi na przeszkodzie, aby osoby niepełnosprawne szybciej znajdywały pracę w biznesie?
- Czy osoba na wózku inwalidzkim może być bardziej mobilna?
- Jak projektować miasta w strategii zrównoważonego rozwoju, aby były bardziej dostępne?
Wśród innych tematów:
- Logistyka akcji humanitarnych,
- Transport ponadnormatywny,
- Ergonomia pracy w magazynie,
- Logistyka produktów świeżych pod presją czasu,
- Nietypowe ładunki, które zapisały się w pamięci przewoźników.
W tym numerze zebraliśmy dla Was przykłady planowanych rozwiązań i już wykonanych wdrożeń, historie wyjątkowych ludzi i firm, dla których nie ma projektów niemożliwych do zrealizowania. Inspirującej lektury!

Nowoczesny dwumiesięcznik popularno-naukowy, który w nowej odsłonie z powodzeniem wszedł na rynek biznesu. Inspiruje przedsiębiorców i dostarcza praktycznych rozwiązań w oparciu o innowacyjne rozwiązania, aktualne trendy i unikatową wiedzę. Z uwagi na biznesowy charakter pisma, odbiorcami naszych mediów są głównie managerowie odpowiedzialni za zarządzanie firmą i łańcuch dostaw. Pismo skierowane jest przede wszystkim do średnich i dużych przedsiębiorstw.

czytaj więcej zwiń opis