e-Kiosk.pl - Focus Numer Specjalny Wiedza 2/2021

czytaj

Focus Numer Specjalny Wiedza

2/2021 (21.06.2021)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
13.49 zł

Opis

Czy serce świni może uratować życie człowiekowi; naukowcy odtwarzają pozaziemskie atmosfery ; z wizytą na farmie ciał; jak ustrzelić planetoidę; zakazana medycyna; uzdrawiająca moc ukąszeń; czy jesteś gotowy, by komputer udoskonalił twój umysł; przyszłość należy do grzybów; leki z oceanów.

Numer specjalny bogato ilustrowanego miesięcznika popularno-naukowego. Główne jego przesłanie pozostaje niezmienne od lat: pomóc czytelnikowi w poznaniu i zrozumieniu świata. W praktyce oznacza to, że Focus próbuje być przewodnikiem w trudnym świecie nauki. To pismo przeznaczone dla osób, które interesują się otaczającymi nas zjawiskami, chcą wiedzieć jak najwięcej o tym, jak funkcjonuje człowiek i świat, jakie rządzą nim mechanizmy.

Z badań wynika, że ulubione pytanie czytelnika Focusa brzmi: dlaczego i co z tego wynika? Magazyn ułatwia znalezienie odpowiedzi w każdej dziedzinie: od psychologii, poprzez antropologię, technologię, nauki biologiczne aż po sport czy najważniejsze wyzwania cywilizacji. Stąd obecność w magazynie różnorodnej tematyki wiążącej się z aktualnymi wydarzeniami: człowiek i społeczeństwo, cywilizacja i przyroda, technologia i ekonomia, zdrowie, moda, sport, kosmos...

czytaj więcej zwiń opis