e-Kiosk.pl - Świat Wiedzy 10/2021

czytaj

Świat Wiedzy

10/2021 (20.09.2021)

Liczba stron: 88

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.99 zł
76,00 zł

Opis

Uzbrojone Stany Ameryki; hurtownik kłamstw umożliwia swoim klientom podwójne życie; cyfrowe sekrety rządów i korporacji; nauka na tropie UFO; jak odfiltrować dwutlenek węgla z powietrza; jak naprawdę umarła Kleopatra; w 60 sekund do wiedzy - starożytny Egipt; jak groźne jest sfałszowane jedzenie z Państwa Środka; kryminalne arcydzieło.

„Świat Wiedzy” to od lat najchętniej kupowany magazyn popularnonaukowy w Polsce. Jego nowoczesna i niepowtarzalna formuła zrywa z nudnymi standardami prezentowania wiedzy. Nasza dewiza to dostarczanie radości z poznawania świata, dlatego staramy się uczyć i bawić wszystkie pokolenia czytelników.
Kompleksowe zagadnienia wyjaśniamy z wielu perspektyw, opatrując je ciekawymi tekstami oraz obficie ilustrując wyjątkowymi zdjęciami i infografikami. Interesujące odkrycia z dziedziny historii, medycyny, fizyki czy biologii przedstawione są tu w przystępny i atrakcyjny sposób, zamieniając lekturę każdego nowego numeru naszego miesięcznika w prawdziwą wyprawę badawczą.

czytaj więcej zwiń opis