e-Kiosk.pl - auto motor i sport 12/2021

czytaj

auto motor i sport

12/2021 (12.11.2021)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
10.99 zł

Opis

Audi S3 Sportback, BMW M 125i xDrive i VW Golf R. Test kompaktów o mocy ponad 300 KM; Hyundai Santa Fe – największy model koreańskiej marki w wersji hybrydowej, z ele-ganckim wnętrzem i napędem 4x4; Toyota Yaris Cross – pod względem jakości tańsza niż się zdaje, pod względem jazdy lepsza, niż można się spodziewać; Range Rover – po 12 latach pojawia się nowy model – może być hybrydowy, ale w ofercie pozostaje też silnik V8; Sensify – układ hamulcowy nowej generacji, bez hydraulicznych połączeń między elementami; Przepisy dotyczące obowiązku stosowania opon zimowych w różnych krajach; bezpieczny przewóz nart w samochodzie.

„auto, motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto, motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis