e-Kiosk.pl - Focus Numer Specjalny Wiedza 3/2021

czytaj

Focus Numer Specjalny Wiedza

3/2021 (22.10.2021)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
13.49 zł 14.99 zł

Opis

Naukowy atlas ciała człowieka: wszystkie sekrety serca, organizm na wojnie z infekcją, zaskakujący lokatorzy jelit, twoja zbroja - skóra, na ratunek mięśniom, skąd się bierze ból, niedoceniane kości, jak poskromić plemniki, okrutna lobotomia.

Numer specjalny bogato ilustrowanego miesięcznika popularno-naukowego. Główne jego przesłanie pozostaje niezmienne od lat: pomóc czytelnikowi w poznaniu i zrozumieniu świata. W praktyce oznacza to, że Focus próbuje być przewodnikiem w trudnym świecie nauki. To pismo przeznaczone dla osób, które interesują się otaczającymi nas zjawiskami, chcą wiedzieć jak najwięcej o tym, jak funkcjonuje człowiek i świat, jakie rządzą nim mechanizmy.

Z badań wynika, że ulubione pytanie czytelnika Focusa brzmi: dlaczego i co z tego wynika? Magazyn ułatwia znalezienie odpowiedzi w każdej dziedzinie: od psychologii, poprzez antropologię, technologię, nauki biologiczne aż po sport czy najważniejsze wyzwania cywilizacji. Stąd obecność w magazynie różnorodnej tematyki wiążącej się z aktualnymi wydarzeniami: człowiek i społeczeństwo, cywilizacja i przyroda, technologia i ekonomia, zdrowie, moda, sport, kosmos...

czytaj więcej zwiń opis