e-Kiosk.pl - auto motor i sport 3/2022

czytaj

auto motor i sport

3/2022 (11.02.2022)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
10.99 zł

Opis

Następca Logana MCV z siedmioma miejscami, dużym bagażnikiem i nowoczesnymi multimediami; Porsche Mission R – koncepcyjne auto wyścigowe w rzadko widywanej wersji, czyli bez poszycia; Nowe hybrydowe rajdówki. Sport samochodowy – które imprezy w 2022 roku odbędą się w Polsce lub w pobliżu; Mercedes SL – nowy model to twardziel ze składanym dachem i napędem na cztery koła. Moc silnika V8: 585 KM, setka w 3,6 sekundy; Cupra Leon – flagowa wersja modelu z silnikiem o mocy 310 KM i napędem na cztery koła – szybka i mocna; BMW M3 – porównanie odmian napędowych M3 Competition, czyli wersja z napędem na tylną oś kontra 4x4.

„auto, motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto, motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis