e-Kiosk.pl - auto motor i sport 4/2022

czytaj

auto motor i sport

4/2022 (11.03.2022)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
10.99 zł 11.99 zł

Opis

Mercedes-AMG A 45 S i Audi RS 3 Sportback osiągają setkę w około 4 s. Test porównawczy; Następca Kadjara z silnikami od 130 do 200 KM i multimediami z dostępem do usług Google’a; Formuła 1 w sezonie 2022 – duże zmiany techniczne, zwłaszcza w aerodynamice; Rozwój nawigacji samochodowej – nowe funkcje, komunikacja między pojazdami i łączność 5G; Nowy model zachował charakter poprzedników, chociaż ma wiele wspólnego z Peugeotem 308; VolVo c40 – elektryczny SUV z nadwoziem w stylu coupé, o mocy 408 KM. Prądu wystarcza mu na 374 km; Najlepsze samochody roku w 12 klasach i modele przystępne cenowo – wyniki plebiscytu.

„auto, motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto, motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis