e-Kiosk.pl - Gardeners' World Edycja Polska 5/2022

czytaj

Gardeners' World Edycja Polska

5/2022 (25.04.2022)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł 14.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 23% w porównaniu do ceny z okładki

114,40 zł

Opis

Tulipany pojedyncze późne; kwiaty lekiem na całe zło; z wizytą w londyńskim ogrodzie; naparstnice na każdą okazję; ogród pokazowy z Chelsea; lilaki nie tylko dla poetów; jak i gdzie sadzić letnie kwiaty cebulowe; oczko wodne w pojemniku; jak uporządkować lilaki; plony z działki - siew dyni, kopru i kalafiorów; pomidory - jak zapewnić sobie obfite zbiory; QUIZ - czy umiesz pomagać zapylaczom; opowieści Titchmarsha; kosiarki do małych trawników - 11 modeli na każdą kieszeń.

Gardeners' World Polska to wydanie licencyjne największego brytyjskiego magazynu ogrodniczego.
Wydawany od ponad 20 lat miesięcznik „Gardeners’ World” absolutnie zdominował brytyjski rynek czasopism ogrodniczych, zdobywając ponad 60% wszystkich czytelników prasy w tym segmencie tematycznym. W Polsce ten tytuł jest „skazany na sukces”, gdyż brytyjski styl uprawiania roślin w przydomowym ogródku - kwiatów, warzyw, krzewów i drzew - jest szanowany i podziwiany przez miliony Polaków.
Najwyższy poziom merytoryczny gwarantuje nie tylko renomowany wydawca Immediate Media, ale przede wszystkim BBC World Wide - licencjodawca tego tytułu. Nasze pismo „Gardeners' World Polska” zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść oraz atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału Gardeners’ World.

czytaj więcej zwiń opis