e-Kiosk.pl - Wspólnota Mieszkaniowa 3/2023

czytaj

Wspólnota Mieszkaniowa

3/2023 (09.03.2023)

Liczba stron: 64

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
45.00 zł
540,00 zł

Opis

Rynek zarządzania wymaga pilnego uregulowania; Elektronizacja głosowań zyskuje na znaczeniu; Ile pojazdów na miejscu parkingowym; Alternatywa dla dźwigów osobowych; Renowacja rur za pomocą natrysku masy polimerowej; Wspólnota nie powinna gromadzić danych; Wypowiedzenie umowy o podziale nieruchomości.

Wspólnota Mieszkaniowa to nowoczesny miesięcznik prezentujący prawne, finansowe i techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Adresowany jest do licencjonowanych zarządców i pracowników firm zarządzających, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych i TBS-ów, pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych oraz studentów. Na jego łamach wyjaśniamy spory prawne i wątpliwości wynikające z interpretacji ustaw, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania problemów prawnych, finansowych i technicznych oraz odpowiadamy na pytania Czytelników. Publikujemy aktualne orzecznictwo.
Wspólnota Mieszkaniowa:
  • pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów zarządców nieruchomości mieszkaniowych,
  • doradza, jak działać zgodnie z prawem, jak oszczędnie gospodarować środkami wspólnoty, jak poprawiać stan techniczny budynku,
  • informuje o ważnych wydarzeniach branżowych,
  • szkoli na corocznych konferencjach, których uczestnicy pogłębiają wiedzę, zasięgają porad fachowców, podnoszą kwalifikacje.

czytaj więcej zwiń opis