e-Kiosk.pl - auto motor i sport - wydanie specjalne Terenowe i SUV-y 1/2010

czytaj

auto motor i sport - wydanie specjalne

Terenowe i SUV-y 1/2010 (30.08.2010)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.99 zł

Opis

Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu używanego auta terenowego; napęd 4x4 i 4x2 – test porównawczy na przykładzie dwóch wersji Volkswagena Tiguana; Land Rover dawniej i dziś – model pierwszej serii z lat 50. i współczesny Defender; pełny przegląd 78 modeli dostępnych na rynku – dane techniczne, polecane silniki i ceny; 10 porady, które pomogą poradzić sobie nawet w najbardziej niedostępnym terenie.

„auto motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis