Komu i kiedy przysługuje 500 zł;inwestor jednej z dwóch planowanych galerii handlowych w Nowym Targu do końca kwietnia daje sobie czas na decyzję; po wielu latach przerwy jedna z największych sportowych imprez naszego globu - Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - zawitał w Tatry; w marcu w TTV zobaczymy salon fryzjerski z Witowa; budownictwo i rynek nieruchomości na Podhalu; nowotarska spółdzielnia socjalna, która
miała pomagać ludziom wychodzić na prostą - sama znalazła się na zakręcie.
Tygodnik Podhalański to niezależne pismo regionalne – ukazuje się już od 1989 roku na terenie Podhala, Orawy, Spisza i Pienin. Od ponad dziesięciu lat dostępne jest także w Chicago i Toronto. Na jego łamach publikowane są aktualne informacje z regionu.
Obecny nakład wynosi ok. 25 500 egzemplarzy – od 2004 roku nakład kontrolowany jest przez Związek Kontroli i Dystrybucji Prasy. Tygodnik jest publikowany w każdy czwartek.
czytaj więcej
zwiń opis