e-Kiosk.pl - ABC Budowania 2017

czytaj

ABC Budowania

2017 (09.06.2017)

Liczba stron: 260

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.90 zł

Opis

Po raz kolejny oddajemy w Państwa ręce ABC BUDOWANIA – numer specjalny miesięcznika BUDUJEMY DOM. Magazyn przeznaczony jest dla osób, będących na etapie planowania inwestycji, wyboru projektu, technologii i odpowiednich produktów. W trzech działach: Stan Surowy, Instalacje domowe i Wykańczanie – prosto i przejrzyście, w formie pytań i odpowiedzi, doradzamy Czytelnikom jak, z czego i za ile zbudować swój dom.
Serię ABC zainspirowały pytania najczęściej zadawane przez budujących – listy do redakcji, rozmowy z ekspertami, wypowiedzi na forum.budujemydom.pl.
Dodatkowo w numerze zaprezentowane będą bezcenne rady inwestorów, którzy już wybudowali swój pierwszy dom.
Zachęcamy Państwa do dzielenia się z redakcją swoimi pytaniami i wątpliwościami – postaramy się na nie odpowiedzieć zarówno na naszych łamach, jak i na forum portalu budujemydom.pl.

ABC Budowania to wydanie specjalne miesięcznika Budujemy Dom. Serię ABC zainspirowały pytania najczęściej zadawane przez budujących. Listy do redakcji, rozmowy z ekspertami, wypowiedzi na forum.budujemydom.pl – to stąd wybraliśmy najbardziej nurtujące Państwa pytania. Poprosiliśmy również ekspertów z firm o wypowiedzi na najważniejsze tematy.

Publikację adresujemy do budujących swój pierwszy dom, dlatego chcemy na postawione pytania odpowiedzieć jasno i prosto – tak, że prościej się nie da! Zgrupowaliśmy szczególnie interesujące inwestorów zagadnienia w trzech działach: stan surowy, instalacje i wykańczanie.

czytaj więcej zwiń opis