e-Kiosk.pl - Tygodnik Do Rzeczy 28/2016

czytaj

Tygodnik Do Rzeczy

28/2016 (10.07.2016)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.90 zł
34,90 zł

Opis

Polska kontra homoimperium: jak się bronimy przed terrorem „postępowców”; od Układu Warszawskiego do bezpieczeństwa Polski w NATO; Wołyń - kłamstwo katyńskie III RP; amerykański sen o wolności – rozmowa z Wojciechem Cejrowskim; Kaczyńskiego plan dla Polski; celem nowych zmian w OFE nie jest polepszenie sytuacji przyszłych emerytów, lecz zmniejszenie deficytu budżetowego; śmierć jugosłowiańskiej piłki.

Tygodnik „Do Rzeczy” to pismo o profilu konserwatywno liberalnym dla ludzi, którzy nie boją się myśleć. Kto chce zrozumieć współczesny świat i Polskę powinien po nie sięgnąć. Pismo skupia się na opisywaniu zjawisk politycznych, społecznych, gospodarczych i religijnych z innej niż powszechnie przyjęta perspektywy.
Jego autorzy to znani publicyści, pisarze i historycy. „Do Rzeczy” kieruje Paweł Lisicki, a na stałe pisują w nim m.in. Rafał A. Ziemkiewicz , Piotr Gabryel, Cezary Gmyz, Piotr Semka, Piotr Zychowicz, Kamila Baranowska, Piotr Gociek, Grzegorz Kucharczyk, Wojciech Wybranowski i Łukasz Warzecha.

czytaj więcej zwiń opis