Bumar będzie co rok inwestować w innowacje 30 mln zł; resort środowiska chce, by Lasy Państwowe dokładały się do budżetu; nowa ustawa dała firmom poszukującym gazu łupkowego prawo do wywłaszczania – jest to niezgodne z konstytucją; z piątki spółek GPW, które w ciągu 10 lat dały największy zysk, trzy należą do Romana Karkosika.
Dodatki: Faktoring.
Puls Biznesu jest źródłem informacji gospodarczo-biznesowej. Dziennik kierowany jest do kadry zarządzającej, osób podejmujących kluczowe w firmach decyzje i innych osób zainteresowanych tematyką biznesu. Czytelnikami Pulsu Biznesu są biznesmeni, menedżerowie różnego szczebla, analitycy, specjaliści w firmach. W Pulsie Biznesu znaleźć można newsy ze świata biznesu i polityki, komentarze i porady specjalistów, raporty tematyczne, analizy i prognozy z dziedziny finansów.
Dziennik dla ułatwienia podzielony jest na trzy działy: newsy, sekcja poświęcona branży, inwestor.
Gazetę tworzymy z myślą o wspieraniu przedsiębiorców. Prenumeratę kupują nie tylko gigantyczne spółki, ale również przedsiębiorcy z małych i średnich firm.
Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 04.02.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.