e-Kiosk.pl - Puls Biznesu 30.03.2012 (64)

czytaj

Puls Biznesu

30.03.2012 (64)

Liczba stron: 92

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.68 zł
299,00 zł

Opis

Mid Europa Partners szuka kupca na Lux-Med; Siarka Polska chce zbudować kopalnię; KWB Konin, Swedwood i Kronopol to, zdaniem samorządowców, regionalne Filary Polskiej Gospodarki; firmy często źle nazywają koszty w księgach rachunkowych, a to może podnieść wyliczony podatek.

Dodatki: Weekend.



Puls Biznesu jest źródłem informacji gospodarczo-biznesowej. Dziennik kierowany jest do kadry zarządzającej, osób podejmujących kluczowe w firmach decyzje i innych osób zainteresowanych tematyką biznesu. Czytelnikami Pulsu Biznesu są biznesmeni, menedżerowie różnego szczebla, analitycy, specjaliści w firmach. W Pulsie Biznesu znaleźć można newsy ze świata biznesu i polityki, komentarze i porady specjalistów, raporty tematyczne, analizy i prognozy z dziedziny finansów.

Dziennik dla ułatwienia podzielony jest na trzy działy: newsy, sekcja poświęcona branży, inwestor.

Gazetę tworzymy z myślą o wspieraniu przedsiębiorców. Prenumeratę kupują nie tylko gigantyczne spółki, ale również przedsiębiorcy z małych i średnich firm.

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 04.02.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis