e-Kiosk.pl - Świat Kominków 4/2017
 
Pojedyncze wydanie
4.95 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 52% w porównaniu do ceny z okładki

19,20 zł

Opis

Gazowe palenisko średniej wielkości to propozycja, która może konkurować z podobnej klasy paleniskiem na drewno; rozpoczynając przygodę kominkową, warto na początek zebrać garść inspiracji: zrobić przegląd urządzeń kominkowych i zdecydować się na to, które jest najbliższe indywidualnym potrzebom i preferencjom; elegancki, szlachetny, wszechstronny i trwały – trawertyn to kamień wyjątkowy, który doskonale prezentuje się jako uniwersalna oprawa kominka; biokominki, zabudowane lub wolno stojące, sprawdzą się we wszystkich stylizacjach; kotłownia w salonie – nowoczesne rozwiązania na pelety idealnie wpasują się w różne wnętrza, od skandynawskiej prostoty po wystylizowaną klasykę.

Świat Kominków to bogato ilustrowany, jedyny w Polsce kwartalnik poświęcony kominkom i piecom. Kwartalnik, traktując te urządzenia jako dobra wyższego rzędu, prezentuje bogactwo kultury udomowionego ognia - od ciekawostek historycznych, przez zagadnienia estetyczne, aktualne trendy wzornicze, potrzebne informacje techniczne, rozwiązania materiałowe. Skierowany jest do osób zainteresowanych posiadaniem kominka lub pieca, którym dostarcza informacji o nowinkach rynkowych i najnowszych propozycjach estetycznych i wzorniczych. Świat Kominków odpowiada także na pytania dotyczące prawidłowej eksploatacji kominka.
Wydawnictwo Świat Kominków to ponad 150 kolorowych stron rzetelnych informacji, fachowych porad i ciekawych pomysłów dotyczących kominków i wnętrza domu, ewenement na polskim rynku wydawniczym.

czytaj więcej zwiń opis