e-Kiosk.pl - Puls Biznesu 16-18.11.2012 (221)

czytaj

Puls Biznesu

16-18.11.2012 (221)

Liczba stron: 20

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.68 zł
299,00 zł

Opis

Dobrze przygotowany biznesplan pomoże w osiągnięciu sukcesu i pozyskaniu finansowania; dzięki aplikacji i tabletom zakupy w sieciówkach mają być łatwiejsze; polska technologia odmieniła telefon Google’a; Krystian Poloczek ma kłopoty – Volkswagen Bank wstrzymał finansowanie, a Hyundai doniósł na pośrednika do CBŚ; ministerstwa rozdwoiły granty – zamiast czterech firm wsparcie dostanie osiem; najwięksi walczą o spalarnię Poznań; los Polimeksu w rękach GDDKiA; przez pół roku wskaźnik cen towarów CRB zyskał 8 proc. – najlepszy fundusz surowcowy przyniósł w tym okresie 5,8 proc. zysku; kryzys osiągnął drugie dno – gospodarka regionu skurczyła się przez rok o 0,6 proc; Pekao miał prawo dyscyplinarnie zwolnić wiceprezes – uznał sąd.

Puls Biznesu jest źródłem informacji gospodarczo-biznesowej. Dziennik kierowany jest do kadry zarządzającej, osób podejmujących kluczowe w firmach decyzje i innych osób zainteresowanych tematyką biznesu. Czytelnikami Pulsu Biznesu są biznesmeni, menedżerowie różnego szczebla, analitycy, specjaliści w firmach. W Pulsie Biznesu znaleźć można newsy ze świata biznesu i polityki, komentarze i porady specjalistów, raporty tematyczne, analizy i prognozy z dziedziny finansów.

Dziennik dla ułatwienia podzielony jest na trzy działy: newsy, sekcja poświęcona branży, inwestor.

Gazetę tworzymy z myślą o wspieraniu przedsiębiorców. Prenumeratę kupują nie tylko gigantyczne spółki, ale również przedsiębiorcy z małych i średnich firm.

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 04.02.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis