e-Kiosk.pl - Beauty Forum - wydanie bezpłatne 1/2013

czytaj

Beauty Forum - wydanie bezpłatne

1/2013 (30.01.2016)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Wydanie bezpłatne
0.00 zł

Opis

Dossier: medical beauty – kosmetyka i medycyna; pielęgnacja skóry zimą; makijaż na studniówkę; zaproszenie na 16. Targi BEAUTY FORUM; rozstępy u kobiet w ciąży; walentynkowa oferta dla dwojga; kosmetyka multisensoryczna; ekokosmetyka bez ryzyka; make-up bizneswoman; usta w makijażu permanentnym; paznokcie w karnawale – przegląd trendów; pielęgnacja problematycznej skóry stóp; kierunki rozwoju branży kosmetycznej.

BEAUTY FORUM – edycja polska jest czasopismem międzynarodowym, poświęconym kosmetyce profesjonalnej. Na łamach magazynu prezentujemy najnowsze osiągnięcia w branży i tendencje w światowej kosmetyce oraz aktualne informacje o markach i produktach. Szczegółowo opisujemy najnowsze technologie, aparaturę i zabiegi. BEAUTY FORUM to także platforma wymiany poglądów i opinii uznanych specjalistów i autorytetów.
Działy tematyczne: KOSMETYKA: pielęgnacja, dermatologia; SPA CONCEPT: wellness i spa; KOLOR I STYL: makijaż, wizaż, stylizacja, makijaż permanentny; DŁONIE I PAZNOKCIE: pielęgnacja dłoni, techniki i trendy w dziedzinie manikiuru, przedłużania i zdobienia paznokci; PIELĘGNACJA STÓP: nowości i informacje z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp, najnowsze techniki pedikiuru; BIZNES: aktualności i analiza rynku kosmetycznego, wskazówki dotyczące zarządzania firmą; TARGI: relacje z krajowych i międzynarodowych targów BEAUTY FORUM, cykl artykułów przygotowujących do udziału w mistrzostwach, a także warunki i regulaminy uczestnictwa.

czytaj więcej zwiń opis