e-Kiosk.pl - Tygodnik Podhalański 27/2019

czytaj

Tygodnik Podhalański

27/2019 (04.07.2019)

Liczba stron: 48

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.90 zł
17,00 zł

Opis

Kontrowersyjne ławeczki multimedialne w Zakopanem; wrzawa po wyborach dyrektora szkoły w Ratułowie; postępowanie dyscyplinarne wobec ks. Stanisława Gulaka, rektora nowotarskiej uczelni; górale stanowczo sprzeciwiają się insynuacjom dotyczącym współpracy ks. Józefa Tischnera z bezpieką; nielegalna budowa “garażu” w Białym Dunajcu może sparaliżować dojazd do Zakopanego.

Tygodnik Podhalański to niezależne pismo regionalne – ukazuje się już od 1989 roku na terenie Podhala, Orawy, Spisza i Pienin. Od ponad dziesięciu lat dostępne jest także w Chicago i Toronto. Na jego łamach publikowane są aktualne informacje z regionu.
Obecny nakład wynosi ok. 25 500 egzemplarzy – od 2004 roku nakład kontrolowany jest przez Związek Kontroli i Dystrybucji Prasy. Tygodnik jest publikowany w każdy czwartek.

czytaj więcej zwiń opis