e-Kiosk.pl - Zdrowie 3/2020

czytaj

Zdrowie

3/2020 (14.02.2020)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.00 zł 4.99 zł

Opis

Polacy a badania profilaktyczne; dlaczego otyłość trzeba leczyć; e-recepta - to trzeba wiedzieć; aspiryna pod lupą; domowe termometry – przegląd produktów; zapach choroby - o czym może świadczyć nietypowa woń moczu, potu, oddechu; 5 mitów o hemoroidach; co z nami robi alkohol; badanie poziomu homocysteiny; leki, które wpływają na zmianę łaknienia; jak żyć ze skórą atopową; skuteczne metody leczenia brodawek wirusowych; na czym polega arytmia i czy jest groźna; nowa terapia rdzeniowego zaniku mięśni; życie ze schizofrenią; sportowcy z niepełnosprawnością; jak choroba przewlekła zmienia psychikę; recepta na zdrowie Katarzyny Zielińskiej; siarka – niezbędna dla skóry i włosów; jak pielęgnować skórę naczynkową; moc warzyw w zupie; właściwości miodu manuka; jak i w czym przechowywać produkty spożywcze; pożegnaj słodki nałóg; co pomoże przy zaostrzeniu ciężkiej astmy; czy to możliwe, by u osoby dorosłej pojawiła się nietolerancja laktozy; jak pozbyć się łupieżu.

Pismo zachęcające do dbania o zdrowie, dobrą kondycję i urodę, skierowane przede wszystkim do kobiet, ponieważ to one najlepiej troszczą się o zdrowie własne i swoich rodzin. Poradnik dla poszukujących informacji o tym, jak poprawić jakość życia, uniknąć chorób, czuć się zdrowo i pięknie. Zawiera działy:
  • PORADNIK MEDYCZNY: codzienne dolegliwości, profilaktyka, przegląd leków,
  • SALON URODY: pielęgnacja, problemy zdrowotno-urodowe,
  • PSYCHOLOGIA I SEKS: relacje z partnerem, problemy z dziećmi, ale też zjawiska, np. nieśmiałość, przemoc w rodzinie, narkotyki i alkohol,
  • ZDROWO JEŚĆ: diety odchudzające i lecznicze, zdrowa żywność, woda,
  • ZDROWY RUCH: relaks, fitness, ruch na świeżym powietrzu,
  • ZDROWY DOM: rośliny, oświetlenie, chemia domowa, nowe rozwiązania, ergonomia.

czytaj więcej zwiń opis