e-Kiosk.pl - Gardeners' World Edycja Polska 3/2020

czytaj

Gardeners' World Edycja Polska

3/2020 (27.04.2020)

Liczba stron: 148

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł 14.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 47% w porównaniu do ceny z okładki

47,60 zł

Opis

Longmeadow - sezonowe przemiany; ogród Monty’ego; rośliny wrzosowate; lato pełne pelargonii; ulubione kwiaty Carol; boczny ogród pełen roślin; ogród z pokojami; kompozycja do cienia; donice kolorowe i pachnące; rabata Joego; najlepsze powojniki; TEST - roboty koszące; warzywa na szybki zbiór; gatunki na sałatki; szczaw; karczoch; jak pokonać chwasty; W ZGODZIE Z NATURĄ: co możemy zrobić sami; przygotowanie kompostu; sprawdzone sposoby na przemiany; moc dzikich kwiatów.

Gardeners' World Polska to wydanie licencyjne największego brytyjskiego magazynu ogrodniczego.
Wydawany od ponad 20 lat miesięcznik „Gardeners’ World” absolutnie zdominował brytyjski rynek czasopism ogrodniczych, zdobywając ponad 60% wszystkich czytelników prasy w tym segmencie tematycznym. W Polsce ten tytuł jest „skazany na sukces”, gdyż brytyjski styl uprawiania roślin w przydomowym ogródku - kwiatów, warzyw, krzewów i drzew - jest szanowany i podziwiany przez miliony Polaków.
Najwyższy poziom merytoryczny gwarantuje nie tylko renomowany wydawca Immediate Media, ale przede wszystkim BBC World Wide - licencjodawca tego tytułu. Nasze pismo „Gardeners' World Polska” zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść oraz atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału Gardeners’ World.

czytaj więcej zwiń opis