e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 6/2020

czytaj

Czas na Wnętrze

6/2020 (04.06.2020)

Liczba stron: 148

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł
95,20 zł

Opis

Morskie fantazje - apartament nad Bałtykiem prezentuje ekskluzywne podejście do motywów marynistycznych; mieszkanie w Warszawie pokazuje udane połączenie klasyki i modernizmu; dom Jany Iny Zarrelli to prawdziwa oaza radości dla całej rodziny; z loftowym twistem - przepełnione dobrą energią wnętrze zwraca uwagę ciekawym miksem stylów; mikroapartament w zabytkowej kamienicy w Warszawie zachwyca lekkością i wyrafinowaną prostotą; jak chronić dom przed zbytnim nasłonecznieniem; udane wakacje we własnym ogrodzie lub na tarasie; zawsze modne - jakie drzwi najlepiej się sprawdzą; nowe Renault Captur to lider miejskich SUV-ów.

Czas na Wnętrze - największy w Polsce magazyn o stylowych mieszkaniach i domach!
Jest to pismo dla osób, które chcą mieszkać efektownie i komfortowo, choć niekoniecznie we wnętrzach urządzonych bardzo drogo lub z przepychem. Nasi Czytelnicy mają zamiłowanie do urządzania wnętrz, poznają więc na naszych łamach trendy w wystroju oraz najmodniejsze style. Motto pisma brzmi: "Magazyn pełen inspiracji", dlatego co miesiąc publikujemy nie tylko wiele zdjęć i reportaży, pokazujących piękne mieszkania, apartamenty i domy, ale także podpowiedzi i porady, w jaki sposób podobny efekt uzyskać we własnych czterech ścianach.
Nasz magazyn kochają nie tylko Czytelnicy, ale także projektanci i architekci wnętrz, którzy doceniają szczególnie rubryki poświęcone współczesnemu wzornictwu, historii designu oraz sztuce.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis