e-Kiosk.pl - Przegląd Lotniczy - Aviation Revue 8/2020

czytaj

Przegląd Lotniczy - Aviation Revue

8/2020 (19.08.2020)

Liczba stron: 80

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł 15.40 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 23% w porównaniu do ceny z okładki

285,60 zł

Opis

PC-24 – Odrzutowcem na łąkę; Samolot dobrze wytrymowany; BushCat – Kocur krzaczasty; Nie jedna, a dwie Iskry; Opowiem Ci o samolocie...; Mikołaj i Falcon; Globe GC-1B Super Swift; Rozmowa PLAR - Andrzej Ścibor-Kamiński.

Chcesz latać? W świat latania wprowadzi Cię bezpiecznie i fachowo "Przegląd Lotniczy – Aviation Revue" - profesjonalny miesięcznik lotnictwa ogólnego i sportowego.

Ukazujące się nieprzerwanie od 1993 r. czasopismo o lataniu, tworzone przez pilotów i dla pilotów, a także dla wszystkich uprawiających aktywnie sporty lotnicze. Na lekturze PLAR wychowało się już kilka generacji pilotów, w tym obecnych kapitanów linii lotniczych. Adresowane jest do osób latających i zainteresowanych lataniem, traktowanym zarówno jako hobby, jak i kariera zawodowa. Naszym mottem jest "latanie dla każdego", a misją - popularyzacja latania poprzez dostarczanie rzetelnej wiedzy lotniczej i istotnych dla bezpieczeństwa informacji oraz monitorowanie bieżących wydarzeń w lotnictwie.

Jako pismo opiniotwórcze, PLAR skupia również cały rynek reklam i ogłoszeń z branży lotniczej.

W 2002 r. "Przegląd Lotniczy - Aviation Revue" został wyróżniony Dyplomem Honorowym FAI (Międzynarodowej Federacji Lotniczej).

Wysokie i bezpieczne loty – tylko z nami.

czytaj więcej zwiń opis