e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 9/2020

czytaj

Czas na Wnętrze

9/2020 (08.09.2020)

Liczba stron: 148

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł 14.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

95,20 zł

Opis

Mieszkanie młodej pary, które jest funkcjonalne, ale ma odrobinę artystycznego szaleństwa; Berliński loft stylisty Chrisa Glassa zachwyca swoim eklektycznym pięknem; Nanna Ditzel– królowa rattanu; Zabawa formą, czyli mobilny system Miu Magic; Marka Zoża zachęca do noszenia na sobie… sztuki; Ozdabiamy okna roletami,żaluzjami i zasłonami; Garderoba też może być piękna jak salon; Śniadanie od teraz będzie naprawdę luksusowe.

Czas na Wnętrze - największy w Polsce magazyn o stylowych mieszkaniach i domach!
Jest to pismo dla osób, które chcą mieszkać efektownie i komfortowo, choć niekoniecznie we wnętrzach urządzonych bardzo drogo lub z przepychem. Nasi Czytelnicy mają zamiłowanie do urządzania wnętrz, poznają więc na naszych łamach trendy w wystroju oraz najmodniejsze style. Motto pisma brzmi: "Magazyn pełen inspiracji", dlatego co miesiąc publikujemy nie tylko wiele zdjęć i reportaży, pokazujących piękne mieszkania, apartamenty i domy, ale także podpowiedzi i porady, w jaki sposób podobny efekt uzyskać we własnych czterech ścianach.
Nasz magazyn kochają nie tylko Czytelnicy, ale także projektanci i architekci wnętrz, którzy doceniają szczególnie rubryki poświęcone współczesnemu wzornictwu, historii designu oraz sztuce.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis