e-Kiosk.pl - Nowa Technika Wojskowa 10/2020

czytaj

Nowa Technika Wojskowa

10/2020 (12.10.2020)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.99 zł 14.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 46% w porównaniu do ceny z okładki

195,00 zł

Opis

MSPO pod specjalnym nadzorem; Koreański czołg z polską domieszką. K2 na MSPO2020; Rosomak i Spike – potrzebny system, a nie tylko zestaw; Armija czasów pandemii. Pojazdy VI Forum Wojskowo-Technicznego; Wykonanie budżetu MON w 2019 roku; Modernizacja u bratanków. Węgry inwestują w armię; Rakietowy zestaw przeciwlotniczy 9K37 Buk i jego modyfikacje; Słów kilka o przyszłožci polskiej Marynarki Wojennej.

Nowa Technika Wojskowa jest pierwszym w Polsce całkowicie niezależnym, prywatnym czasopismem o tematyce ogólnowojskowej. Ukazuje się od 1991 r. Znajdziecie w nim materiały poświęcone aktualnym problemom rozwoju techniki wojskowej, najnowsze informacje o polskim i światowym przemyśle obronnym, szczegółowe opisy sprzętu wojskowego, wywiady z osobami wnoszącymi istotny wkład w obronność kraju, liczne materiały dotyczące bieżącej sytuacji militarnej na świecie, oraz zmiany zachodzące w NATO. Ponadto w każdym czasopiśmie znajdziecie obszerny dział poświęcony historii techniki wojskowej. Doborowy zespół autorów gwarantuje dużą rzetelność, oraz wysoki poziom merytoryczny czasopisma.


Zobacz też: wydania specjalne. Osoby, które wykupią prenumeratę roczną lub dwuletnią miesięcznika, otrzymują w tym czasie wszystkie wydania specjalne bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis