e-Kiosk.pl - Gitarzysta 10/2020

czytaj

Gitarzysta

10/2020 (13.10.2020)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.80 zł 16.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 33% w porównaniu do ceny z okładki

128,00 zł

Opis

Wspomnienia o SRV z lat 1980-1981 ekskluzywnie z książki „Texas Flood: The Inside Story of Stevie Ray Vaughan”; Greg Koch o majestacie Planta, nieistniejących językach, mglistych wodach molowo-durowej tonalności i duchu Hendrixa; Tora Dahle Aagård: uduchowiona, ale nieustraszona na gryfie, dziewczyna z małego miasteczka na norweskim wybrzeżu; Bruce Kulick do dziś uważa, że granie w KISS było przygodą życia.

Gitarzysta zawiera opisy nowości oraz wnikliwe testy najnowszego sprzętu leżącego w kręgu zainteresowania każdego gitarzysty: instrumentów, procesorów efektów, wzmacniaczy itp. Magazyn ma też obszerną część o charakterze dydaktycznym, w skład której wchodzą dokładne transkrypcje najbardziej znanych utworów z repertuaru najpopularniejszych wykonawców, analiza stylu gry gitarzystów światowego formatu, cykliczne warsztaty tematyczne, wywiady z czołowymi muzykami i zespołami. Wszystkie te zalety sprawiają, że Magazyn Gitarzysta osiągnął niezwykłą popularność wśród społeczności polskich gitarzystów - zarówno zawodowych muzyków jak i amatorów.
Od października 2010 roku wewnątrz Magazynu Gitarzysta ukazuje się, w formie dodatku, Magazyn Basista - pierwszy w Polsce periodyk skierowany do miłośników gitary basowej.


Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis