e-Kiosk.pl - T3 10/2020
 
Pojedyncze wydanie
7.10 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 35% w porównaniu do ceny z okładki

49,70 zł

Opis

Niektóre wzory nigdy nie wychodzą z mody. Dzięki tym nowoczesnym, stylowym gadżetom przeniesiemy się na chwilę w dawne, dobre czasy; To, który tablet powinieneś wybrać, zależy od tego, jak planujesz go używać. W tym zestawieniu na pewno znajdziesz coś dla siebie; W słońcu czy w deszczu, elektryczna hulajnoga to najfajniejszy sposób na poruszanie się po mieście. Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć na jej temat; Coś dla fanów klasycznego sprzętu audio - te słuchawki zabiorą ich w podróż po najpiękniejszych dźwiękach świata; Najciekawsze modele samochodów, jakie możesz znaleźć w salonach.

T3 to Technologie Trzeciego Tysiąclecia. Ten stylowy brytyjski magazyn zawitał do Polski już z początkiem listopada! Magazyn jest tworzony z myślą o ludziach, dla których gadżety i sprzęt elektroniczny mają tak samo duże znaczenie, jak dobór ubrania, samochodu, czy sposobu spędzania wolnego czasu.
Każdy numer miesięcznika T3 to ponad 120 stron poświęconych najnowszym modelom telefonów komórkowych, aparatów cyfrowych, sprzętu audio i HD. To porywające sesje zdjęciowe i ekskluzywne reportaże.
Do numeru 11/2011 T3 ukazywał się w cyklu dwumiesięcznym.

czytaj więcej zwiń opis