e-Kiosk.pl - Wspólnota Mieszkaniowa 11/2020

czytaj

Wspólnota Mieszkaniowa

11/2020 (02.11.2020)

Liczba stron: 64

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
34.50 zł 37.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 7% w porównaniu do ceny z okładki

414,00 zł

Opis

Wspólnota wybiera bank; wyższe zaliczki właścicieli lokali użytkowych; elewacja jako część wspólna nieruchomości; odpowiedzialność członków wspólnoty za zobowiązania kredytowe.

Wspólnota Mieszkaniowa to nowoczesny miesięcznik prezentujący prawne, finansowe i techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Adresowany jest do licencjonowanych zarządców i pracowników firm zarządzających, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych i TBS-ów, pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych oraz studentów. Na jego łamach wyjaśniamy spory prawne i wątpliwości wynikające z interpretacji ustaw, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania problemów prawnych, finansowych i technicznych oraz odpowiadamy na pytania Czytelników. Publikujemy aktualne orzecznictwo.
Wspólnota Mieszkaniowa:
  • pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów zarządców nieruchomości mieszkaniowych,
  • doradza, jak działać zgodnie z prawem, jak oszczędnie gospodarować środkami wspólnoty, jak poprawiać stan techniczny budynku,
  • informuje o ważnych wydarzeniach branżowych,
  • szkoli na corocznych konferencjach, których uczestnicy pogłębiają wiedzę, zasięgają porad fachowców, podnoszą kwalifikacje.

czytaj więcej zwiń opis