e-Kiosk.pl - Forbes Women 6/2020

czytaj

Forbes Women

6/2020 (10.12.2020)

Liczba stron: 182

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
15.00 zł 19.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 31% w porównaniu do ceny z okładki

82,80 zł

Opis

Lista 100 kobiet roku 2020; zakaźniczki - bohaterki walki z epidemią; 2021 - czterech jeźdźców Apokalipsy; Kamala Harris: pierwsza, nie ostatnia; ABC e-commerce.

Magazyn, którego misją jest dążenie do równouprawnienia różnych płci w biznesie. Dlatego nie różnicujemy bohaterów ze względu na płeć. Działając w biznesie wszyscy – czy to kobiety, czy mężczyźni – muszą grać zgodnie z tymi samymi regułami wyznaczonymi przez Kodeks Spółek Handlowych i Prawo Pracy.
Chcemy inspirować do działania, pomagać zdobywać wiedzę i doświadczenie, angażować panie i panów do efektywnej współpracy pokazując pozytywne znane i mniej znane przykłady takowej współpracy. Chcemy poruszać tematy, problemy, które z racji biznesowego i konserwatywnego charakteru magazyny Forbes nie znajdują miejsca na łamach miesięcznika: cała strefa psychologii biznesu (samodoskonalenie, emocjonalne aspekty biznesu, kierowania zespołem, relacji z partnerami biznesowymi, również w kontekście osobistym). Cały obszar stylu życia, (hobby, moda biznesowa, etykieta).

czytaj więcej zwiń opis