e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 46/2020

czytaj

Newsweek Polska

46/2020 (08.11.2020)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

331,50 zł

Opis

Ameryka po Trumpie; Marta Lempart - ma niewiarygodną energię i zdolność mobilizowania ludzi, ale czy wygra z PiS; Bunt młodych - Władza właśnie zaczęła rozumieć, że nie da się stworzyć nowego człowieka – mówi socjolożka prof. Barbara Fatyga; Koniec małych firm - czują strach, rozpacz i bezradność; Kwarantanna to fikcja - nie brakuje takich, którzy narażają zdrowie i życie innych; Chiny - dlaczego nie udało się im przekuć wygranej z pandemią w wizerunkowy sukces.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis