e-Kiosk.pl - Wspólnota Mieszkaniowa 12/2020

czytaj

Wspólnota Mieszkaniowa

12/2020 (10.12.2020)

Liczba stron: 96

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
34.50 zł 39.00 zł
468,00 zł

Opis

Na obostrzeniach stracili wszyscy – właściciele i zarządcy; Wspólnota inwestuje w monitoring; Zamieszanie ze służebnością w garażu; Wynagrodzenie a rosnące koszty działalności; Petycja w sprawie przekształcenia gruntów; Zmiana głosu oddanego na uchwałę; Wybór sposobu rozliczania C.O.; Podstawa opodatkowania przejęcia długu.

Wspólnota Mieszkaniowa to nowoczesny miesięcznik prezentujący prawne, finansowe i techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Adresowany jest do licencjonowanych zarządców i pracowników firm zarządzających, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych i TBS-ów, pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych oraz studentów. Na jego łamach wyjaśniamy spory prawne i wątpliwości wynikające z interpretacji ustaw, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania problemów prawnych, finansowych i technicznych oraz odpowiadamy na pytania Czytelników. Publikujemy aktualne orzecznictwo.
Wspólnota Mieszkaniowa:
  • pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów zarządców nieruchomości mieszkaniowych,
  • doradza, jak działać zgodnie z prawem, jak oszczędnie gospodarować środkami wspólnoty, jak poprawiać stan techniczny budynku,
  • informuje o ważnych wydarzeniach branżowych,
  • szkoli na corocznych konferencjach, których uczestnicy pogłębiają wiedzę, zasięgają porad fachowców, podnoszą kwalifikacje.

czytaj więcej zwiń opis