e-Kiosk.pl - Cztery Kąty 1-2/2021

czytaj

Cztery Kąty

1-2/2021 (28.01.2021)

Liczba stron: 156

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.99 zł

Opis

TRENDY 2021; niezwykłe wyprawy Katarzyny Jaroszyńskiej; z kuchnią w granacie – parterowy dom dla młodego małżeństwa; apartament dla singla; kawalerka z antresolą dla artysty; piekarnik to podstawowe wyposażenie kuchni - czym różnią się poszczególne modele i od czego zależy ich cena; dlaczego wybór odpowiedniej wanny lub kabiny prysznicowej jest niezwykle ważny; płytki małe i duże; dom skąpany w blasku; relacja z programu „Zgłoś remont”; mała czarna - w tak urządzonej jadalni miło spędzisz czas; kolory 2021 roku; zimowe inspiracje; fascynujące storczyki.

Miesięcznik Cztery Kąty ukazuje się od października 1991 r. i jest najpoczytniejszym poradnikiem poświęconym dekorowaniu wnętrz.
Czytelnikami Czterech Kątów są osoby zainteresowane samodzielnym urządzaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań, otwarte na nowości, poszukujące ciekawych pomysłów na zaaranżowanie swojego otoczenia. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, wykorzystują oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły.

czytaj więcej zwiń opis